O nas

Jesteśmy biurem architektonicznym świadczącym usługi w zakresie architektury, planowania i projektowania wnętrz. Jako projektanci skoncentrowani jesteśmy na kliencie i jego potrzebach. Słuchamy. Szukamy najlepszego rozwiązania, równowagi. Projekt ma być odpowiedzią na Państwa oczekiwania, styl życia, codzienną rutynę, ma być funkcjonalny, zakorzeniony w danym miejscu. Współpracujemy blisko z naszymi klientami oraz podwykonawcami na różnych polach i etapach, projektujemy w skali mikro i makro. Jesteśmy po to aby Państwu żyło się wygodniej i ładniej.

Oferujemy Państwu opracowanie indywidualnego projektu architektonicznego, który odpowie na państwa wymagania funkcjonalne i estetyczne. Wykonujemy projekty kubaturowe oraz aranżacje wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami oraz naszą ofertą.

MKW to skrót od metrów kwadratowych. Bez względu na rodzaj i skale projektu są to najważniejsze metry kwadratowe każdego Inwestora. Prywatnego, publicznego, instytucjonalnego. Każdy projekt – zarówno przestrzeni wewnętrznej jak i kubaturowej sprowadza się ostatecznie do usatysfakcjonowanego i zadowolonego użytkownika tych metrów.

Ewa Gajda-Grotyńska - architekt prowadzący, właściciel pracowni. Prywatnie - miłośnik podróży i ashtangi yogi.
Jestem architektem, absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów RP. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam podczas studiów architektonicznych w Krakowie oraz Kopenhadze, następnie w pracy zawodowej w renomowanych pracowniach architektonicznych w Holandii i w Polsce. Mam za sobą liczne konkursy, projekty duże i małe, koncepcyjne i wykonawcze, projekty kubaturowe i projekty wnętrz. Każdy z nich był wyzwaniem i kolejną porcją zdobytego doświadczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio

Biuro architektoniczne MKW - Architekt wnętrz Śląsk, Warszawa. Kompleksowe usługi architektoniczne. Od projektu budowlanego po projektowanie wnętrza domu lub biura.


Internauci trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak: architekt slask, architekt warszawa, biuro architektoniczne warszawa, projekt biura slask, projekt biura warszawa, projektowanie wnetrz warszawa, projekty budowlane slask, projekty budowlane warszawa, projekty domow slask, projekty domow warszawa


Projekty | Nagrody | O nas | Oferta | Kontakt
MKW Pracownia Architektury - ul. Gruchla 33A 42-300 Myszków, biuro@mkwarchitektura.pl 501-666-799